- Przeżywamy odpust parafialny ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Sercu Jezusowemu polecajmy nasze rodziny i całą parafię. Dziękujemy Ks. Mieczysławowi za obecność wśród nas, wygłoszone słowo Boże i sprawowane Msze św. Dziękuję Państwu Rydzyk – właścicielom piekarni za ciasto i piczywo odpustowe. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia naszej uroczystości.
- Dobiegamy połowy czerwca, miesiąca poświęconego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. On codziennie na nas czeka podczas każdej Mszy Świętej i czerwcowego nabożeństwa. Zachęcam do udziału i wspólnej modlitwy.
- Kościół na dzisiejszą niedzielę przygotowali: Zuzanna Kudela, Halina Smętek, Regina Żak – Bóg zapłać. Troskę o naszą świątynię przed następna niedzielą przejmą: Helena Smętek, Halina Szreniawa, Elżbieta Brodzińska, Patrycja Sikora, Bogumiła Barczyk, Teresa Szot, Wioletta Balin.
- Serdeczne Bóg zapłać za ostatnio złożone ofiary.
Ks. Proboszcz
